Gezocht: verzorger/sportmasseur voor SNS 1

maart 17, 2015 0 Bestuursnieuws

Gezocht: verzorger/sportmasseur voor SNS 1

Voor het nieuwe seizoen zijn wij op zoek naar een verzorger/sportmasseur  voor het 1e elftal, een man/vrouw die in ieder geval de zaterdagmiddag beschikbaar is voor het 1e elftal en eventueel ook op donderdagavond de verzorging van de selectie voor zijn/haar rekening wil nemen.

Heb je interesse of wil je extra informatie? Neem dan contact op met de secretaris, dhr. P. van Asperen, via mail pvasperen6@hotmail.com

Gezocht: grensrechter voor SNS 1

Per direct zijn we op zoek naar een grensrechter voor het 1e elftal.                                                Wie wil deze enthousiaste groep bijstaan?                                                                             Geïnteresseerden kunnen contact opnemen met de secretaris, dhr. P. van Asperen, via mail pvasperen6@hotmail.com

Volg ons ook op twitter!