Heren 35 + zoeken leden.

februari 16, 2020 0 Nieuws

Wist u dat er bij VV SNS als 35+, de mogelijkheid is om uw kunsten te vertonen op ons sportpark aan de vrouwtjesweg. Iedere donderdagavond zijn er, tal van oudere spelers en speelsters die de stoute schoenen aan trekken om gezellig een uurtje een balletje te trappen met elkaar. Deze groep dames en heren hebben nog wel ruimte om een aantal nieuwe sterren te begroeten. Dit alles onder het motto van gezelligheid en sportiviteit . Tevens doen deze groep dames en heren in het voorjaar en najaar mee aan een een 7×7 toernooi welke meestal op de vrijdagavond en vooral op ons wordt gehouden.

Wil jij graag ééns een keer meedoen en lijkt het je leuk om samen met meerdere mensen hieraan mee te doen of wil je meer informatie hierover, dan kun je contact opnemen met A. Lokker [0651465599 – P. Huizer [0627526301] of aanmelden via secretaris@vvsns.nl.

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Volg ons ook op twitter!