Ledenvergadering 26 oktober a.s. 20.30 uur

september 15, 2017 0 Bestuursnieuws

26 Oktober a.s zal de jaarlijkse ledenvergadering plaatsvinden. Noteer deze datum alvast in jullie agenda. Uitnodiging met agendapunten volgen later.

Zoals jullie weten, heeft voorzitter Jan Wagner vorig jaar te kennen gegeven dat hij in 2017 tijdens de ledenvergadering zijn functie zal neerleggen. Tot op heden heeft nog geen nieuwe kandidaat-voorzitter zich gemeld. Een DRINGENDE oproep van het bestuur: Leden denk na en meld je bij het bestuur aan. De voorzitter doet het niet alleen, maar met het hele bestuur. Allemaal mensen met een SNS-hart. Er MOET een nieuwe voorzitter komen.

Mededeling namens de penningmeester: In week 38 zal de contributie worden geïncasseerd.

Bestuur v.v. S.N.S.

 

Volg ons ook op twitter!