Nieuwe trainer Peter van Poortvliet ondertekent contract bij v.v. S.N.S.

maart 31, 2015 0 Bestuursnieuws

Januari jl. is met Peter van Poortvliet uit St. Annaland overeenstemming bereikt voor het seizoen 2015/2016. Onlangs heeft hij het contract ondertekend, zie foto. De verdere begeleiding voor komend seizoen is nog niet helemaal rond. We zijn blij, dat keepertrainer Leo Noordhoek ook komend seizoen de keepers van de selectie weer onder handen neemt en dat Koos Melaard aanblijft als leider van SNS 1. Daarnaast zal Jordi Smit als assistent van Peter van Poortvliet gaan fungeren bij het 1e elftal. Verder blijft Arie de Bruyn ook komend jaar trainer van SNS 2 en zal Kiley Schuurman weer betrokken blijven als speler/leider van SNS 2.

Omdat Jerry van Bergen stopt als verzorger, zijn we nog op zoek naar iemand die in ieder geval op zaterdag de verzorging op zich wil nemen, eventueel ook op donderdagavond. Verder zijn we nog steeds op zoek naar een grensrechter voor SNS 1. Indien iemand geïnteresseerd is in de functie van verzorger of grensrechter, kan deze contact opnemen met onze secretaris, dhr. P. van Asperen, via email: pvasperen6@hotmail.com.

trainersns

Volg ons ook op twitter!