Peter van Poortvliet uit St. Annaland nieuwe trainer seizoen 2015/2016

januari 15, 2015 0 Nieuws

Nadat de huidige trainer, Queba Sanha, heeft aangegeven onze vereniging te verlaten, hebben diverse kandidaat trainers gesolliciteerd. Met een aantal daarvan zijn gesprekken gevoerd en afgelopen woensdagavond hebben we overeenstemming bereikt met Peter van Poortvliet voor een verbintenis van voorlopig 1 jaar. Peter van Poortvliet is in het bezit van UEFA B (trainer/coach 2) en is momenteel nog trainer bij vv Smerdiek en heeft daarvoor bij o.a. SPS, Nieuwdorp, DJS, Dinteloord, Noad’67, gewerkt. Het bestuur denkt dat Peter van Poortvliet het nieuwe seizoen de juiste man is voor vv SNS.

Nu de vacature van trainer is ingevuld, zijn we met spoed nog op zoek naar een grensrechter voor het 1e elftal. Voor info en/of aanmelding kan contact worden opgenomen met Jan Wagner op tel.nr. 0637154243.

 

Volg ons ook op twitter!