Plus spaar je club gezond

Plus spaar je club gezond

september 13, 2021 0 Nieuws
Spaar je club gezond
Als meest verantwoorde supermarkt staan we klaar voor onze buurt. Daarom kunnen klanten vanaf nu gaan sparen voor clubs en verenigingen in hun buurt. Met deze spaaractie gaan we duizenden clubs en verenigingen een (financieel) steuntje in de rug geven. Doe mee en spaar je club gezond!
Van 5 september t/m 13 november ontvang je bij elke 10 euro aan boodschappen* en bij geselecteerde actieproducten een sponsorpunt. Dit is een voucher met een unieke code. Deze unieke code kun je activeren en vervolgens bepaal je zelf aan welke club of vereniging je de sponsorpunt(en) schenkt. Van voetbalclub tot breiclub, jij mag het zeggen. Hoe meer sponsorpunten je spaart, hoe meer euro’s dat oplevert voor de kas van jouw club!
Spaar je club gezond
Geef jouw club een steuntje in de rug
De unieke code op de voucher kun je online activeren op de actiesite Spaar voor je club. Vervolgens bepaal je zelf aan welke club of vereniging je jouw sponsorpunt(en) schenkt.

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Volg ons ook op twitter!