SNS behaald 3e plaats op Champions League

januari 11, 2014 0 Nieuws

SNS is de nummer 3 van de Champions League editie 2013. Na ongeslagen en zonder tegendoelpunt poule winnaar te zijn geworden, mocht SNS zich opmaken voor de loodzware finale poule op zaterdag 28 december. De dag begon uitstekend, er werd overtuigend gewonnen van Flakkee (2-0). Hierna werd er twee keer achter elkaar verloren, Den Bommel (0-1) en DBGC (1-3). Vervolgens werd tegen Melissant de 4e plaats veilig gesteld. (2-0). De poule werd afgesloten met een nipte nederlaag tegen WFB die pas in de slot minuut tot stand kwam via een penalty. (0-1) Na de 4e plaats in de poule, werd Den Bommel in de wedstrijd om de 3e plaats overtuigend verslagen. (5-0) SNS kan terug kijken op een zeer geslaagd toernooi met een terechte en verdiende podium plaats.

Hieronder een overzicht van de wedstrijden en topscores. Waar Jan van Asperen in het bijzonder genoemd moet worden, hij was de minst gepasseerde keeper van het toernooi en werd door de organisatie in het zonnetje gezet

Volg ons ook op twitter!