SNS in oefenduel gelijk tegen Stellendam

februari 1, 2016 0 Wedstrijdverslag SNS 1

Zaterdag 30 januari 2016

V.V. SNS 1 – V.V. Stellendam 1 1-1 (1-1)

Door de overvloedige regenval zijn alle wedstrijden van afgelopen weekend uit de 4e klasse G afgelast. Om toch in het ritme te blijven, heeft SNS een oefenwedstrijd gespeeld in Nieuw-Vossemeer. Met Stellendam als tegenstander, die uit komt in de 3e klasse, stond SNS een pittige wedstrijd te wachten.
In de eerste helft speelde SNS wat slordig. Na 30 minuten leverde balverlies dan ook de tegentreffer op. Hierna ging SNS wat beter voetballen en vlak voor rust schiet Van Rumpt SNS op gelijke hoogte na een steekbal van, van Gurp.
Na de rust is SNS de betere ploeg en dringt het Stellendam terug op eigen helft. De kansen waren er om de verdiende overwinning uit het vuur te slepen, maar de scherpte voor de goal ontbrak.

Al met al een zeer nuttige en sportieve oefenwedstrijd. Volgende week wacht de lastige uitwedstrijd bij Melissant. De aftrap is om 14.30. Tot volgende week.

Volg ons ook op twitter!