SNS verrast op eerste avond Champions League

december 25, 2015 0 Wedstrijdverslag SNS 1

SNS verrast op eerste avond Champions League

Op de eerste avond van de Champions League in de staver, is SNS er in geslaagd de winnaarspoule te bereiken. Een poule overleven met Stellendam, DBGC, NTVV, Herkingen en Den Bommel mag een knappe prestatie genoemd worden. Na de eerste twee wedstrijden had niemand meer verwacht dat SNS de volgende ronde zou halen. De eerste wedstrijd werd met 4-2 verloren van Stellendam en ook tegen DBGC ging SNS met 2-0 het schip in. De opdracht voor de rest van de avond was duidelijk, er moest drie keer gewonnen worden. De eerste horde was NTVV, deze pot werd met 2-5 gewonnen. Toen volgde een spannende pot tegen Herkingen, waar SNS uiteindelijk met 1-2 aan het langste eind trok. Uiteindelijk moest in de laatste wedstrijd met Den Bommel uitgevochten worden, wie er naar de winnaarspoule zou gaan. SNS moest winnen en Den Bommel zou aan een gelijkspel genoeg hebben. Er werd door SNS een verdiende 0-2 overwinning uit het vuur gesleept en de mannen van Jordi en Koos kunnen zich op gaan maken voor de eindstrijd.

Topscoorders:
Arjan 3
Brent 2
Paul 2
Jaimy 2
Pieter 1
Ries 1

Programma Dinsdag 29 december:
19.30 WFB-SNS
21.00 SNS-Winnaar Herkansingspoule
22.15 Stellendam-SNS

Programma Woensdag 30 december:
13.45 DJS-SNS
15.15 SNS-FIOS
17.00 SNS-DBGC

Volg ons ook op twitter!