Voetbalpassie Albert Heijn

Voetbalpassie Albert Heijn

september 13, 2021 0 Nieuws
Vanaf 13 september start Albert Heijn in samenwerking met de KNVB de actie VOETBALPASSIE. Klanten die boodschappen doen bij Albert Heijn kunnen met een groot gedeelte uit het assortiment van deze supermarkt punten sparen. Met die punten kan VVSNS geld verdienen.
VOETBALPASSIE wordt over heel Nederland uitgerold en alle AH-filialen en alle amateurvoetbalclubs mogen meedoen. Via de AH-app kun je VVSNS bestempelen als JOUW FAVORIETE CLUB waarvoor jij en je vrienden en familie automatisch punten willen sparen. Dus zorg ervoor, als je die nog niet hebt, dat je de AH-app op je telefoon of tablet downloadt en haal je ouders, opa en oma en je vrienden over om dat ook te doen. Misschien moet je soms een handje helpen, maar als je daarmee zorgt dat VVSNS een mooie opbrengst binnenharkt, is dat natuurlijk de moeite meer dan waard! Want hoe meer punten, hoe hoger het bedrag. Via de app kun je het puntentotaal voor VVSNS online volgen!
Houd de VOETBALPASSIE vanaf 13 september goed in de gaten. De actie duurt 3 weken

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Volg ons ook op twitter!