Zwartewaal wint gemakkelijk van SNS

april 26, 2015 0 Wedstrijdverslag SNS 1

Zaterdag 25 april 2015

V.V. Zwartewaal 1 – V.V. SNS 1 2-0 (2-0)

Doelpunten:

Opstelling: Jan van Asperen, Jodrik Ter Haar(Martin Huizer), Peter Vroegindeweij, Pieter van Zielst, Henrik Braber, Arjan van Gurp, Jaimy van Rumpt(Sjoerd Koppenaal), Ries van den Boogert, Brent Melaard, Marijn Arensman, Paul Looij

Zwartewaal wint gemakkelijk van SNS

Deze wedstrijd is het schrijven van een verslag niet waard. De enige die complimenten verdienen zijn: Aaron, Bryan en Sjoerd. Zij waren bereid om na hun eigen wedstrijd nog naar Zwartewaal af te reizen. Met een aantal steekwoorden kan de wedstrijd prima samengevat worden:

Onthutsend zwak voetbal…..
SNS onwaardig…..
Weggegooid seizoen…..
De wil om te winnen bij iedereen…..??
Strijden voor elkaar…..??

Willen we het seizoen zo met elkaar afsluiten…..??

Volg ons ook op twitter!