Bestuur

Voorzitter Piet van Asperen 0187-611880/06-21890741
Secretaris

mailadres:

secretaris@vvsns.nl

Piet huizer

en

Eric Wagner

 

06-27526301

 

06-14270444

Penningmeester Martin Huizer 06-20105649
Bestuurslid jeugdzaken Kiley Schuurman 06-30255048
wedstrijdsecretaris senioren

mailadres:

boogaard2002@gmail.com

Oscar Boogaard 06-20253528

Sponsorcommissie

Joost Boeter  06-31771328
Jan Boeren 06-46193645
Jan van Asperen 06-27075933
Vincent van der Graaff 0653827149
Sponsorcommissievvsns@hotmail.com

Toernooi/activiteiten-commissie

 Toernooienvvsns@hotmail.nl
Petra van Asperen
Peter Vroegindeweij
Jan Boeren
Rianne van Dongen
Stefan Smit
Karin Braber
Robbin Arensman

Jeugdcommissie

Technisch jeugdcoördinator Bryan Huizer 06-55190958
Bestuurslid jeugdzaken Kiley Schuurman 06-30255048
Jeugdvoorzitter Kiley Schuurman 06-30255048
Scheidsrechter coördinator Kiley Schuurman 06-30255048

Webteam

Beheer Algemeen Vincent van der Graaff  vincent@wedouble.nl
Redactrice berichten Petra van Asperen  Petra_asperen@hotmail.com

Volg ons ook op twitter!