Opleiding verenigingsscheidsrechter bij V.V. Rockanje

Opleiding verenigingsscheidsrechter bij V.V. Rockanje

november 6, 2023 0 Bestuursnieuws

Binnenkort gaat de opleiding ‘Verenigingsscheidsrechter’ van start bij V.V. Rockanje. Deze opleiding staat gepubliceerd op KNVB Assist en ik wil je erop attenderen dat er op dit moment nog 14 vrije plaatsen beschikbaar zijn voor (potentiële) verenigingsscheidsrechter(s) van SNS.

De opleiding is volledig kosteloos te volgen, omdat deze opleiding wordt vergoed vanuit het Lokaal Sportakkoord. V.V. Rockanje heeft namelijk een aanvraag gedaan en deze is goedgekeurd. Het deelnamegeld hoeft dus niet te worden betaald. Binnenkort worden de data van de opleiding gepland, vanuit de KNVB zullen wij de deelnemers tijdig informeren.

Inschrijven kan door HIER te klikken, vervolgens kan je de opleiding bij Rockanje (Sportpark Drenkeling) selecteren.

 

Bestuur VV SNS

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Volg ons ook op twitter!