Taco Brouwer nieuwe trainer v.v. S.N.S.

januari 17, 2017 0 Bestuursnieuws

Het bestuur is blij om te kunnen meedelen, dat er een nieuwe trainer is gevonden voor het nieuwe seizoen. De 44-jarige Taco Brouwer uit Zevenbergen is met ingang van het seizoen 2017/2018 de nieuwe trainer voor onze selectie.

Taco Brouwer heeft als voetballer  de jeugd-selectie-elftallen van Feyenoord tot de A1 doorlopen.  Heeft daarna  in de selecties van Barendrecht, Voorschoten en Seolto gevoetbald. Ook heeft hij deel uitgemaakt van het Nederlands Beachsoccer Elftal.

Als trainer heeft hij ploegen in West-Brabant getraind. Het seizoen 2015/2016 had hij het damesteam van DSE onder zijn hoede, welke hoofdklasse speelt. Omdat hij dit seizoen zijn TC-2 wil halen, doet hij het iets rustiger aan en is nu geen hoofdtrainer, maar trainer van het 2e elftal van NBSVV.

Taco Brouwer heeft veel zin om het nieuwe seizoen bij ons aan de slag te gaan.

Verder zijn we ook verheugd, dat  het contract met keepertrainer, Leo Noorthoek , met een jaar is verlengd.

Volg ons ook op twitter!