VV SNS  zoekt verzorger en begeleider 1e elftal

VV SNS zoekt verzorger en begeleider 1e elftal

juni 4, 2022 0 Bestuursnieuws

VV SNS is voor het seizoen 2022/2023 op zoek naar een verzorger voor de dinsdag-en donderdagavond en tevens voor de begeleiding van het eerste elftal op zaterdag. Als verzorger maak je deel uit van de staf van VV SNS en werk je nauw samen met de trainers.-Verzorgen van de spelers tijdens trainingen en wedstrijden.– Tapen en masseren– Inkopen en zorg dragen van het verzorgingsmateriaalVV SNS zoekt een verzorger die:– Affiniteit heeft met voetbal– Een enthousiaste instelling heeft– Flexibel inzetbaar is– Het leuk vindt om nauw betrokken te zijn bij de selectie van VVSNSWat bieden wij:– Meedraaien binnen een ambitieuze voetbalclub– Aparte en uitgeruste ruimte voor de verzorging van spelers– Vergoeding voor de werkzaamhedenKan jij je vinden in het bovenstaande profiel? Stuur dan een mailtje naar sponsorcommissie@vvsns.nl

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Volg ons ook op twitter!